fbpx

Opis zajęć:Warsztaty wokalne online
Rozśpiewaj się na świat

Start zajęć – listopad 2020
Zajęcia w formie online (zobacz też inne warsztaty)

p

Aktualnie trwają zapisy również na warsztaty z songwritingu online oraz z produkcji muzyki online – możesz kupić je w pakiecie z tymi warsztatami. Po zapisie na dowolny z tych warsztatów otrzymasz zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugi.

Wolnych miejsc warsztatowych: 3

Zapraszamy na cykl warsztatowy zajęć wokalnych online! Podczas zajęć zgłębimy wszystkie aspekty emisji śpiewu. Poćwiczymy oddech, poznamy budowę aparatu głosowego i rezonatorów oraz nauczymy się wykorzystywać potencjał wokalny drzemiący w każdym z nas.

 

Czym są warsztaty wokalne online?

To świetna opcja dla osób chcących nauczyć się poprawnej emisji głosu z dowolnego miejsca na Ziemi! Na zajęciach poznamy budowę aparatu głosowego, nauczymy się interpretować teksty i popracujemy nad śpiewem harmonicznym, a to wszystko bez wychodzenia z domu. Oprócz tego przerobimy tematy kreatywnej interpretacji utworów i prawidłowej dykcji.

Pomiędzy zajęciami uczestnicy mogą zadawać pytania i ćwiczyć w swoim własnym zaciszu domowym. Praca indywidualna odbywa się na wybranym utworze. Uczestnik nagrywa piosenkę i konsultuje ją z prowadzącym i jest z nim w ciągłym kontakcie. Dla chętnych – finalna wersja nagrania może być udostępniona przez Varsztatovnię.

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty? 

Warsztat wyokalne online są dedykowane przede wszystkim osobom początkującym i średniozaawansowanym, które rozpoczynają swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim swoje dalsze plany zawodowe i hobbystyczne.To świetna opcja dla osób zabieganych, dla których zajęcia online umożliwiają uczestnictwo w warsztatach lub dla tych osób, które mają problematyczny dojazd, aby uczestniczyć w warsztatach stacjonarnych.

 

Jak przygotować się na zajęcia?

Ważne, aby posiadać dobre łącze internetowe z możliwie najmniejszym opóźnieniem, aby łatwiej było prowadzącemu słyszeć Twój wokal. Dodatkowo zadbaj o dobrej jakości mikrofon i kamerkę internetową – dzięki temu Twoja nauka będzie bardziej owocna i prowadzący będzie mógł_ogła lepiej ocenić Twoje umiejętności.

  Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

  Na warsztatach otrzymasz przede wszystkim potężną dawkę praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł_ogła od razu wykorzystać. Dzięki zajęciom nie będziesz więcej bał_a się sceny lub miał_a problemu z poprawnym wydobyciem dźwięku. Nauczysz się tworzyć harmonię, interpretować utwory, zaczniesz panować nad własnym głosem, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej, a przede będziesz się dobrze bawić.

  To wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki bez wychodzenia z domu, ponieważ wierzymy, że niezależnie od warunków możesz spełniać swoje marzenia i rozwijać pasję!

   

   Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

   Na warsztatach otrzymasz przede wszystkim potężną dawkę praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł_ogła od razu wykorzystać. Dzięki zajęciom nie będziesz więcej bał_a się sceny lub miał_a problemu z poprawnym wydobyciem dźwięku. Nauczysz się tworzyć harmonię, interpretować utwory, zaczniesz panować nad własnym głosem, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej, a przede będziesz się dobrze bawić.

   To wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki bez wychodzenia z domu, ponieważ wierzymy, że niezależnie od warunków możesz spełniać swoje marzenia i rozwijać pasję!

    

   Prowadzący:


    

   Maria Feduniewicz

   Swoje pierwsze kroki stawiała na deskach teatralnych szkoląc się i kształcąc w kierunku wokalnym i aktorskim występując w spektaklach oraz festiwalach muzycznych. Ukończyła pierwszy stopień Wokalistyki Jazzowej Uniwersytetu Rzeszowskiego w klasie wokalu dr Olgi Boczar. Obecnie studentka Wokalistyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wokalu mgr Mieczysława Szcześniaka. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Pasjonatka pracy z ludźmi zarówno indywidualnej jak i grupowej. Swój głos kształciła pod okiem takich pedagogów jak Mieczysław Szcześniak, Danuta Sandecka, Anna Ruttar, Olga Boczar, Dorota Kopka, Patrycja Zarychta. Pobierała także lekcje u takich pedagogów jak Anna Stępniewska-Gadt, Beata Przybytek, Sonia Lachowolska i Anna Serafińska. Na koncie ma wiele koncertów w kraju i za granicą, m.in u boku takich artystów jak Mieczysław Szcześniak, Beata Przybytek, Anna Gadt, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Grażyna Łobaszewska, Janusz Szrom, Ewa Uryga, Gabriela Gąsior, Brian Fentress. W sztuce wokalnej bardzo ceni sobie naturalność oraz komfort podczas wydobywaniu głosu.

    Zdjęcia z zajęć stacjonarnych:

   Plan tematyczny zajęć:

   1. Budowa aparatu głosowego i higiena

   2. Oddech- prawidłowe podparcie i techniki relaksacyjne głosu

   3. Ćwiczenia artykulacyjne- prawidłowa dykcja

   4. Praca nad techniką emisji głosu, frazowanie, operowanie dynamiką

   5. Interpretacja i przekaz tekstów- zaangażowanie emocjonalne

   6. Trema- jak sobie z nią radzić?

   TRWAJĄCE ZAPISY:

   Grupa 'Filon’

   Start zajęć:
   27 maja 2021

   Dni spotkań:
   poniedziałki, czwartki 17:00-18:30

   Grupa wiekowa:
   Dorośli (19+)

   Miejsce spotkań:

   Przestrzeń internetowa /
   Google classroom

   Poziom:
   Początkujący

   Daty i godziny zajęć:

   – 27 maja 17:00-18:30

   – 31 maja 17:00-18:30

   – 03 czerwca 17:00-18:30

   – 07 czerwca 17:00-18:30

   – 10 czerwca 17:00-18:30

   – 14 czerwca 17:00-18:30

   Warsztaty są prowadzone przez Marię Feduniewicz – obejmują 6 zajęć i składają się ze spotkań zdalnych oraz aktywności międzyzajęciowych.  Każde zajęcia trwają 1,5h i będą się odbywać zdalnie z użyciem Google Classroom. W trakcie spotkań będziemy omawiać program zajęciowy i zdobywać wiedzę teoretyczną, a pomiędzy zajęciami (i również po zakończeniu) będzie czas na wysyłanie prac, dyskusje i wzajemny feedback w grupie warsztatowej. By uczestniczyć w zajęciach niezbędny będzie komputer lub smartphone z podłączeniem do Internetu. Warsztaty są przeznaczone dla osób początkujących.

   Szczegóły grup

   Grupy  liczą do 12 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

   Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

   Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

   Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

   Zapisy zamknięte!

   Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
   Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)    Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


    Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

    PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
    Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

    Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

    Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

    Do zobaczenia na zajęciach! 🙂