Projekt

Eskapada

Z myślą o kobietach przygotowaliśmy autorski program warszatowo-regeneracyjny, w ramach którego stworzymy przyjazną kobiecą przestrzeń, aby każda z Was mogła otoczyć troską swoje emocje i ciało. Nasze spotkanie odbędzie się na malowniczym Pogórzu Izerskim, którego krajobraz sprzyja wyciszeniu i pomaga wrócić do równowagi. To miejsce da Ci niepowtarzalną możliwość oderwania się od natłoku codziennych spraw i skupienia na swoim wnętrzu, we wspierającej, kobiecej atmosferze.

Natura

Warszaty twórcze

Warsztaty performatywne

Projekt 

Eskapada

Przeżyj podróż

w głąb siebie

W dzisiejszym świecie przez nadmiar bodźców nic nie jest nam tak bardzo potrzebne, jak chwila zatrzymania i spojrzenie w głąb siebie. Na co dzień często zapominamy o własnych potrzebach, poświęcając całą uwagę i czas bieżącym problemom. Dlatego zapraszamy Cię na wyjątkowy wyjazd dla kobiet, na którym to Ty będziesz na pierwszym miejscu. Odnajdziesz tu chwilę spokoju i będziesz mogła skupić się na swoich potrzebach, myślach, emocjach.
Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg inspirujących aktywności takich jak mindfulness, malarstwo w plenerze, taniec intuicyjny czy tworzenie instalacji artystycznych.

Ale to nie wszystko! Nasz obóz to przede wszystkim wymiana budującej, kobiecej energii. W atomsferze zaufania i życzliwości będziesz mogła podzielić się swoimi doświadczeniami i wysłuchać historii innych inspirujących kobiet. Stworzymy wspólnotę, która da Ci wsparcie i zmotywuje do działania w zgodzie ze sobą.
W trakcie naszego wyjazdu będziesz miała szansę oderwać się od wszelkich problemów i skupić na swoim wnętrzu. Zapomnij o codziennych obowiązkach i natłoku spraw, pozwól sobie na chwilę relaksu i regeneracji. A my zadbamy o Twój komfort i różnorodne inspiracje na Twojej drodze do lepszego poznania samej siebie.

Do zobaczenia na miejscu!

Do kogo kierujemy nasz wyjazd?

Do kobiet, które chcą zregenerować siły i odzyskać dobre samopoczucie, uciekając od miejskiego zgiełku w objęcia natury.

Do kobiet, które chcą poznać nowe inspirujące osoby, wymienić się historiami z życia i różnymi doświadczeniami.

Dla kobiet, które szukają nowych pasji i chcą spróbować ciekawych aktywności, takich jak mindfulness czy rękodzieło.

Program wyjazdu

Na miejscu spotykamy się w środę 9 sierpnia. Pierwszym punktem programu będzie Kobiecy Krąg przy ognisku, który pozwoli nam na bliższe poznanie się nawzajem.

Codziennie czekać Cię będą różnorodne warsztaty artystyczne, głównie w plenerze, a wieczory poświęcimy na wspólne spędzanie czasu i nieszablonowe rozrywki. Będziesz mogła wziąć udział w seansie gier planszowych, odkryć tajemnice ceremonii kakao czy przeżyć orzeźwiającą kąpiel w pobliskiej rzece.

*Program jest orientacyjny i może ulec drobnym zmianom.

 

Czwartek, 10 sierpień 2023

Komunikacja

Terapia teatralna

Design Thinking

Malarstwo w plenerze

Piątek, 11 sierpnia 2023

Mindfulness

Warsztaty pisania kreatywnego

Ćwiczenia na współprace

Instalacją artystyczna

Sobota, 12 sierpnia 2023

Tworzenie projektów społecznych

DIY Świeczki sojowe

Rękodzieło

Taniec intuicyjny

Sobota, 12 sierpnia

Medytacja

Krąg

Dlaczego warto z nami wyjechać?

– Skorzystasz z naszego bogatego autorskiego programu zajęć i warsztatów prowadzonych przez nasze doświadczone artystki, przygotowanego specjalnie z myślą o kobietach

– Odetniesz się na chwilę od zgiełku miasta i odpoczniesz w otoczeniu natury, dzięki czemu zregenerujesz ciało i umysł

– Spróbujesz nowych, fascynujących aktywności z różnych dziedzin sztuki (mindfulness, DIY, terapia teatralna – to tylko niektóre z nich!)  

– Poznasz inspirujące kobiety, które podobnie jak ty chcą otworzyć się na nowe doświadczenia i lepiej poznać samych siebie  

Zakwaterowanie

Miejscem naszego wyjazdu będzie Dolina Harmonii. Ośrodek położony jest na w Górach Izerskich obok wsi Kopaniec. Wokół znajdują się rozległe lasy i łąki, a ślady cywilizacji widać dopiero na horyzoncie. Atmosfera sprzyja swobodnej regeneracji oraz komfortowemu wypoczynkowi.

Do naszej dyspozycji będzie cały prywatny dom, w którym znajdują się pokoje 2-, 3- i 5-osobowe.

Wyżywienie

W cenę wyjazdu wliczone jest wyżywienie, które obejmuje śniadanie, zupę mocy oraz kolację.

Na miejscu serwowane są wyłącznie potrawy wegetariańskie. Posiłki przyrządzane są głównie z lokalnych sezonowych produktów, które pochodzą z własnego ogródka lub od zaprzyjaźnionych izerskich rolników.

Cena : 1600 zł

Możliwość płatność w II ratach:

I transza – 800 PLN (Płatność w momencie zapisu)
II transza – 800 PLN (Płatność tydzień przed wyjazdem)

*Cena nie zawiera transportu na miejsce

**Pula biletów w tej cenie jest ograniczona. Cena może wkrótce ulec zmianie.

– –  

Cena obejmuje:

– autorski program warsztatowy

– opiekę trzech prowadzących sesje i zajęcia

– nocleg w pokojach dwu- lub trzyosobowych

– wyżywienie: śniadanie + zupa mocy + kolacja

– cena nie zawiera transportu na miejsce wydarzenia